Menü
Müzik Magazin : Emelbook geliyor!
25 Kasım 2007 Pazar - 15:06 GMT
Emel

Gerçek Emel Müftüoğlu olmadığı gerekçesiyle facebook'tan atılan ünlü sanatçı, kendi sitesini açmaya karar verdi. Türkiye'deki ünlüler arasında da yaygın olan Facebook'tan, Sibel Gökçe'den sonra Emel Müftüoğlu'nun da üyeliğine son verildi. Arkadaş listesinde yaklaşık 3 bin kişi olan Müftüoğlu, üyeliğinin iptal edilmesinin ardından hemen kolları sıvayarak, Türkiye'de bir site kurmaya karar verdi...

"Gerçek Emel Müftüoğlu olmadığı" gibi saçma sapan bir gerekçeden dolayı üyeliğine son verilen Emel Müftüoğlu, kuracağı siteyi ilk kez anlattı:

"Ben çok uzun zamandır böyle bir site kurmayı düşünüyordum. Bu facebook olayı başıma gelince, bu işi hızlandırmaya karar verdim. Bu siteye sadece sanatçılar üye olacak. Öyle dışarıdan kimseyi almayacağız. Çok özel, farklı, müzisyeninden, vokalistine kadar sadece sanat dünyasının bir çatı altında toplandığı, yazıştığı bir site olacak... Ayrıca çok özel animasyonlara da yer vereceğim burada. Adını daha düşünmedim. Öyle espri olsun diye emelbook diyorum ama ciddi ciddi hem isim araştırmaya hem de alt yapıyı kurmaya başladım..."