Menü
Müzik Haberleri : Yakup Türkiye adına yarışacak!
27 Eylül 2007 Perşembe - 22:54 GMT
Yakup

Her yıl gündem yaratan ve çok konuşulan MTV Avrupa Müzik Ödülleri Töreni'ne "Avrupa'nın Yeni Sesleri" kategorisinde katılan Türkiye, bu kategoride yarışacak ismi belirledi. İlk kez izleyicilerin ödül alacak sanatçıları oylarıyla belirlediği MTV Avrupa Müzik Ödülleri Töreni'nde 18 ülke sanatçısı arasında Türkiye'yi temsil edecek grup Yakup oldu...

18 ülke birincisi şimdi de Avrupa Müzik Ödülleri Töreni'ne gidecek olan 3 finalistten biri olmak için yarışacak. Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, İtalya, Letonya, Litvanya, Norveç, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, İspanya, İsveç ve İngiltere'nin en iyi sanatçılarına karşı yarışan Türkiye'nin birincisi Yakup'un kazanması için http://ema.mtv.com.tr/nsoe/voteNow adresini ziyaret edip oylarınız kullanmanız yeterli. Yakup'a oy verin, Türkiye kazansın!

"En İyi Türk Sanatçı'07" adlı kategoride ise Nil Karaibrahimgil, Teoman, Kenan Doğulu, Ceza ve Sertab Erener arasından kimin Türkiye'yi temsil edeceğine halk oylamasıyla karar verilecek.