Menü
Müzik Haberleri : Tan Taşçı 2022 Harbiye serisinin açılışını yaptı!
13 Mayıs 2022 Cuma - 21:47 GMT
Tan Taşçı

Tan Taşçı, Bayhan Müzik organizasyonuyla gerçekleşen "N Kolay Harbiye Açık Hava" konserlerinin açılışını dün gece yaptı. Geçtiğimiz yıl verdiği 16 Harbiye konseri ile rekora imza atan Tan Taşçı, 2022 sezonunun ilk konseri için sahnedeydi.

Ünlü sanatçı, kendi yazdığı şarkıların yanı sıra, yorumu ile ses getiren coverlardan oluşan yeni repertuarı ile yine unutulmaz bir geceye imza attı.

Bir hafta önce yayımladığı yeni teklisi "Gayrı" ile geceyi açan Tan Taşçı'ya Harbiye korosu eşlik etti. Listelerde yükselmeye devam eden "Gayrı"yı kapanışta da söyleyen Taşçı, gecenin finalinde seyircisini kırmayarak sahneye yeniden geldi, "Yalan" ile Harbiye'deki bu yılın ilk konserini tamamladı.

Tan Taşçı, konserinin ilk yarısında beyaz bir kıyafet tercih ederken, ikinci yarıya siyah kombini ile devam etti. Stili ile adından söz ettiren Taşçı, yeni turnesinin sahne tasarımıyla da dikkat çekti.

Geceyi izleyenler arasında Gonca Vuslateri, Tuvana Türkay, Serkan Koca, Selen Tuncer ve Yasin Keleş gibi ünlü isimler de vardı.

Tan Taşçı 13 ve 14 Mayıs'ta Bayhan Müzik organizasyonuyla Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava sahnesinde olacak.