Menü
Yeni Single : Gülden: "İçimize mi Atalım?"
13 Mayıs 2022 Cuma - 17:56 GMT
Gülden

Pop müziğin sevilen kadın vokallerinden Gülden, yeni şarkısını yeni şirketinden yayımladı. Sony Music Türkiye ile anlaşan Gülden, "İçimize mi Atalım" isimli yeni şarkısıyla sevenleriyle buluştu.

2012 yılında yayımladığı "Unutamam Dedin" isimli şarkısıyla çıkış yapan Gülden, "Yatsın Yanıma" ve "Yakarım İstanbul'u" gibi şarkılarının yanı sıra Ozan Doğulu, Bahadır Tatlıöz gibi sanatçılarla yaptığı ortak çalışmalarla da adından söz ettirdi.

Son olarak geçtiğimiz yıl "Yandan Yandan" şarkısıyla adından söz ettiren Gülden, yeni şarkısı için büyük bir titizlikle çalıştı. Söz ve müziği kendi imzasını taşıyan "İçimize mi Atalım"ın düzenlemesi Osman Çetin'e ait.

Şarkının video klibi İzzet Başlak yönetmenliğinde çekildi. Dansçıların eşlik ettiği klipte Gülden birbirinden renkli kareler ile karşımıza çıkıyor.

Gülden'in yeni şarkısına takipçileri karar verdi!

Gülden yeni şarkısına sosyal medyada yaptığı bir anket ile karar verdi. Takipçilerine sunduğu 3 şarkı arasında en çok oyu alan "İçimize mi Atalım" oldu. Gülden sırasıyla diğer şarkılarını da sevenleriyle buluşturacak.

"Bana şarkı yazdıran duygunun her halini çok seviyorum" diyen Gülden, slow şarkılarının yanı sıra hareketli şarkılarıyla sevenleriyle buluşacak olmanın heyecanını yaşıyor.

Artık sessiz dönemin olmayacağını söyleyen Gülden, "İçimize mi Atalım" ile bu yıl içerisinde yayınlayacağı diğer çalışmalarının da başlangıcını yapmış olacak.

Gülden - İçimize mi Atalım Video Klip