Menü
Müzik Magazin : Aleyna Tilki: "İtinayla kapak yapılır!"
10 Mayıs 2022 Salı - 22:50 GMT
Aleyna Tilki

Çatalca'da gerçekleşen "Yaza Merhaba" partisinde iddialı bir sahne kostümüyle sahneye çıkan Aleyna Tilki, 2 saat boyunca sevilen şarkılarını seslendirdi.

Sahne öncesi gazetecilerin sorularına cevap veren Aleyna Tilki "Şarkım 80 ülkede listeye girdi. Equal Global'de ilk Türk kadın şarkıcı olarak listeye girdim, daha ne diyebilirim ki? Eleştirilere kapak olsun. İtinayla kapak yapılır! Son 30 yılda dünyada benim yakaladığım başarıya ulaşan başka Türk sanatçı yok. Ben bu başarıyla diğer gençlere kapı açtım. Bundan dolayı da ayınca mutluyum."

Türkçe albümünün 4 ay sonra çıkacağını ifade eden Aleyna Tilki, "Tarz olarak sizi şaşırtacağım." dedi.

Bir röportajında dile getirdiği "Tükürdüğümü yalıyorum" sözünü yineleyen Aleyna Tilki, "Tükürdüğümü yalamayı seviyorum. En güzel şey bu olsa gerek. İnsan kendi limitlerini keşfetmiş oluyor. Bunu yapacağım." derken son klibi hakkında yapılan eleştirileri de değerlendirdi: "Evet çok olumsuz eleştiri var ama bir o kadar da aklı başında yorumda bulunan var. Ben alışkınım bu duruma. İlkokulda dahi böyleydi. Adıma hep dedikodu çıkartırlardı. Star doğunca böyle şeyler de olabiliyor" dedi.

Bayramı yalnız geçirdiğini ifade eden genç şarkıcı, doğayla iç içe olmanın kendisine iyi geldiğini söyledi.