Menü
Yeni Klip : Cankan'dan yeni klip: "Yaranamadım"
16 Ağustos 2007 Perşembe - 01:22 GMT
cankan

R&BESK müziğin yaratıcıları, sahne showları ve imajlarıyla dikkat çeken Cankan; son albümlerinin üçüncü klibini "Yaranamadım" adlı pop ve rap soundlarından oluşan şarkılarına çektiler. Klipte, Cankan'ın çapkın, muzip çocukluklarından, büyüklük dönemine geçişleri, çocuk dünyasına da hitap ederek esprili bir şekilde anlatıldı. Ayhan Malik ve Fatih A.B.B'nin benzerleri olan iki erkek çocuğu ve iki kız çocuğu klipte oynadı...

Alman Kanalı, PRO7'da yayınlanan dans yarışmasında birinci olan, "dance 4 life" adlı grup, Almanya'da Show Dansçıları olarak RTL, PRO7, SAT1 tanınmış kanallarda ve Avrupa'da bir çok ünlü sanatçının da klibinde yer aldı. Dance 4 life, 2000 yılından 2002'ye kadar Almanya Hip-Hop ve Freestyle şampiyonlarıdır. Bunun yanı sıra dünya starları Destiny's Child, Busta Rhymes gibi sanatçıların da kliplerinde yer almışlardır. Ülkemizde de birçok sanatçının çalışmalarında yer alan dansçılar, ilk defa Cankan' la grup olarak bir çalışmaya imza attılar.

Klip 11 Ağustos Cumartesi Topkapı'da, 2.Matbaacılar sitesinde ilginç bir ambiansta çekildi. Cankan'ın farklı tarz ve ilginç yorumlarının yanı sıra görsellikle de süslenen "Yaranamadım" şarkısının klip çekimlerinde, İsmail YK'yı kendilerine rakip olarak görmediklerini, bugüne kadar ki tüm hit parçalarının ( Şapur Şupur, Son Defa vb.) müziklerinin kendilerine ait olduğunu ifade ettiler. Kimseyle yarış içinde olmadıklarını ancak kendilerini takip edenlerin, her şeyi kendilerinin yaptığını iddia etmelerinin doğru olmadığını belirttiler..