Menü
Yeni Albüm : "Minik Şarkıları" yayında!
25 Ocak 2022 Salı - 13:13 GMT
Minik Şarkıları

Aysuda Ülkü Zeren okul öncesi çocuklar için seslendirdiği, eğlenceli 13 şarkıdan oluşan "Minik Şarkıları" albümü MEYPOM Çocuk YouTube kanalının yanı sıra, dijital platformlar sayesinde akıllı telefonlarda, tabletlerde ve Smart TV'lerde!

"Balon", "Çok Acıktım", "Gıt Gıt Dansı", "Bulut", "Mis Gibi", "Lunapark", "Vız Vız", "Lahana Adam", "Paytak", "Limon", "Benim Adım Ayı", "Cik Cik" ve "Artık Kendim Uyuyorum" şarkılarının yer aldığı albüm, tüm dijital platformlarda yayında!

Çocukların, okul öncesi dönemde öğrenme hızları çok yüksektir. Öğrenme sürecinde eğlenmeleri de çocuklar için büyük önem taşır. Çocukların vazgeçilmezi "Balon", çocukların sağlıklı, yeterli ve dengeli beslenmelerini anlatan şarkı "Çok Acıktım", tavukların eğlenceli dansını konu alan şarkı "Gıt Gıt Dansı", gökyüzünü kaplayan, pamuğa benzeyen bilmeceli şarkı "Bulut", banyo yapmanın önemini anlatan şarkı "Mis Gibi", çocukların oyuncaklarla geçirdikleri zamanı anlatan şarkı "Lunapark", doğaya büyük katkısı olan arıları anlatan şarkı "Vız Vız", çocuklara kalın ve ince "A" ayrımını anlatan şarkı "Lahana Adam", hakkında verdiği küçük ipuçlarıyla kendini bulmasını isteyen ördeğin bilmeceli şarkısı "Paytak", yüksek oranda C vitamini içeren, rengi sarı ve tadı ekşi meyveyi anlatan şarkı "Limon", öykü ve filmlerin vazgeçilmez kahramanı olan ayıları tanıtan şarkı "Benim Adım Ayı", kuşların gelişim sürecini anlatan şarkı "Cik Cik" ve uyku öncesi şarkısı "Artık Kendim Uyuyorum"dan oluşan yeni albümü çocuklar çok sevecek...

Aysuda Ülkü Zeren - Artık Kendim Uyuyorum | Okul Öncesi Şarkıları