Menü
Yeni Single : Mert Carim "Aklımda Hep Sen"
11 Ocak 2022 Salı - 10:42 GMT
Mert Carim

Başarılı müzik kariyeri ve oyunculuğu ile tanınan Mert Carim, beşinci single çalışması "Aklımda Hep Sen" ile 21 Ocak'ta GTR Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini alıyor.

Mert Carim, yeni şarkısı "Aklımda Hep Sen" ile 2022'de müzikseverlere romantizm, tutku ve aşkın gerçekçi yüzünü sunuyor. "Kış Düşmeden", "İstirhamım Olur", "Senden Sonra", "Yıllar" single çalışmalarının ardından beşinci teklisi "Aklım Hep Sende"nin söz ve müziği Carim'e, düzenlemesi ise Genco Arı'ya ait olurken parçanın prodüktörlüğünü Gökhan Türkmen, Mert Carim ve Genco Arı birlikte üstlendiler.

Başarılı oyunculuğunun yanı sıra söz yazarlığı ve bestekarlığı ile Gökhan Türkmen, Berkay, Hande Ünsal, Bora Uzer gibi müzik sektöründe önemli isimlerin albümlerinde anılan Carim, yeni şarkısı "Aklımda Hep Sen" için; "Hayatında var olan iniş-çıkışları, bilhassa yaşadığı aşk hezeyanını kabullenemeyen bir sıkışmışlık hikayesi olan şarkı, unutmanın, alışmanın ihanet olduğunu, gülebilmenin yalnızca aklında aşık olduğu kişinin varlığı ile gerçekleşebilecek bir eylem olduğuna inanılmış bir feveranı dinleyicilere sunuyor" diyerek aşkın ve acısının doğal afetler misali bizi ne zaman, nerede bulacağını bilmediğimizi de ekliyor.

Eski konakta klip!

Akın Erdoğan yönetmenliğinde İstanbul'da çekilen klip, şarkının ruhunu yansıtan ve enerjisini doğru aktaran eski bir konakta bir günde çekildi. Hikayesinde sevdiğini kaybeden ama ruhunun hala o evde olduğuna inanan bir adamın acısı görülürken Mert Carim'e başarılı dansçı Selin Red eşlik ediyor.

Müzik çalışmalarıyla beraber oyunculuk kariyerine de aynı hızda devam ederek Şahane Damat, Yalaza, Tövbeler Olsun gibi dizilerde etkileyici oyunculuğu ile adından söz ettiren sanatçının yeni şarkısı "Aklımda Hep Sen" klibi ile birlikte 21 Ocak'ta GTR Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini alıyor.

Mert Carim - Aklım Hep Sen Video Klip