Menü
Yeni Albüm : Minai: "Yalnız Değilsin"
11 Ocak 2022 Salı - 10:37 GMT
Minai

Alternatif rock müzik grubu Minai'nin ilk albümü "Yalnız Değilsin" dijitalmüzik platformlarında yerini aldı. Sözleri ve besteleri Onur Yıldırım ve Emre Yenikan tarafından yazılan on iki parçanın yapımcılığını Minai & Hakan Kurşun üstlendi.

Furore Pb Müzik Ltd. tarafından yayımlanan "Yalnız Değilsin" albümünde yer alan "Geceden Kareler", "Medusa" ve "Hayaller" isimli parçaların video klipleri de müzikseverlerle buluştu.

Onur Yıldırım

Piyano, gitar , opera - şan ve ses ve kayıt teknolojileri eğitimi aldı. Mimar Sinan G.S.Ü. İstatistik Bölümü mezunu ve İstanbul Tic. Üni. Endüstri Mühendisliği Yüksek Lisans Programını tamamladı. Vokal performansıyla 2014 Emergenza Türkiye'de En İyi Vokal ödülü sahibi. O Ses Türkiye ve Rising Star gibi TV programlarına da katılarak kendinden söz ettirdi.

Emre Can Yenikan

Bateri çalarken Onur ile tanışıp bas gitara başladı. Ahmet Güvenç'ten temel armoni ve bas gitar dersleri aldı. Yıldız Teknik Üniversitesi Gemi Makinaları İşletme Mühendisliği Lisans ve İşletme Yönetimi yüksek lisans mezunu.

Atakan Yanar

Bateri çalmayı sahnelerde öğrendi. İstanbul Üniversitesi Turizm İşletmeciliği mezunu. Turkish Zilleri ve Ökecajon sanatçısı.

Minai - Geceden Kareler Video Klip

Minai - Medusa "Tuzak Sesler" Video Klip

Minai - Hayaller Video Klip