Menü
Yeni Single : Görkem Balkış: "Bundan Sonra Böyle"
26 Kasım 2021 Cuma - 16:28 GMT
Görkem Balkış

Festival ve organizasyonlarda müziğini dinleyicilere sevdiren Görkem Balkış, sözünü yazdığı ve bestesini yaptığı "Aşk Acıtır" sonrası dinleyicilerine yeni şarkısı "Bundan Sonra Böyle" ile tekrar merhaba diyor.

Görkem Balkış'ın "Bundan Sonra Böyle" sözleri içinde bulunduğumuz pandemi süreci ile hepimizin evlere kapandığı bu dönemde kararlarımızı yeniden sorguladığımız günlere ve yeni alınacak kararlara gönderme yapıyor. Görkem Balkış, "Bundan Sonra Böyle"nin nasıl ortaya çıktığını aşağıdaki kelimeler ile özetliyor;

"Hayatın stresinden, defalarca yapmayı düşündüğümüz fakat bir türlü cesaret edemediğimiz, ertelediğimiz her şey için, kendimiz için "Bundan Sonra Böyle" demeliyiz. Ben, bunu diyemediğim bir zaman da bu şarkıyı yazdım ve tüm dinleyenlere tavsiyem bazen "Yok abi kalsın" diyebilmeli, yeni bir yola çıkıp "Bundan Sonra Böyle" ile kendi hikayelerini bulmaları"

Görkem Balkış'ın "Bundan Sonra Böyle" isimli teklisinin söz ve müziği yine "Aşk Acıtır"da olduğu gibi kendisine ait. Kayıtları Ont Music Network Center'da, vokal kayıtları Kolpar Müzik Studyo'larında tamamlanan "Bundan Sonra Böyle"nin düzenlemesi Tansel Doğanay tarafından yapıldı. Bas gitar Mattias Virgoplos, elektro gitarlar Emre Demirel, davul Halil Ertunga Karaca ve klavyeler Tansel Doğanay tarafından çalındı.

"Bundan Sonra Böyle"nin, albüm fotoğrafları Rümeysa Pişkin, grafik tasarımı Bülent Durgun, klip ve albüm kapağı styling'i Vitrindeyiz Kreatif Agency tarafından yapılmıştır.

Görkem Balkış'ın, "Bundan Sonra Böyle" klibi Yalova Koru beldesinde geniş bir kadro ile Rahman Boz ve ekibi tarafından çekildi. Klipte O Ses Türkiye 2020'inin birincisi Alkan Dalgakıran da Görkem'e eşlik ediyor. Klipte bir beyaz yakalının iş hayatının stresine ara verip bir karavan ile olan hikayesi işleniyor. Ekip proje için çalışırken çok eğlendiğini, şarkıyı dinleyen herkesin de aynı şekilde eğleneceğini ve dans edeceğini dile getiriyor.

Görkem Balkış - Bundan Sonra Böyle Video Klip