Menü
Yeni Single : Kerimcan Durmaz'dan yeni single "Vida Loca"
09 Kasım 2021 Salı - 11:47 GMT
Kerimcan Durmaz

İlk single çalışması "Peşimde" ile listeleri alt üst edip herkesi şaşkına çeviren, 10 gün boyunca 13 ülkenin trend videolar listelerinde zirvede kalarak olağanüstü başarı yakalayan ünlü fenomen Kerimcan Durmaz, ikinci profesyonel stüdyo çalışması "Vida Loca" ile yine çok iddialı!

"Peşimde"nin yakaladığı başarı ile zafer coşkusu devam ederken yaklaşık 2 aydır yeni şarkısı "Vida Loca"nın hazırlıklarını sürdüren Kerimcan Durmaz "Vida Loca"yı ve çok konuşulacak video klibini müzikseverlerin beğenisine sunmanın heyecanını yaşıyor.

Aylardır konser maratonundan kalan zamanları stüdyoda geçiren Durmaz, Yase ve Jako ile şarkının sözlerini tamamladı. "Vida Loca"nın müziği Kerimcan Durmaz, Aerro, Yase ve Jako imzası taşırken aranjesi ise son dönemin başarılı isimlerinden müziğinide beraber yaptıkları Aerro tarafından yapıldı.

Kerimcan Durmaz "Vida Loca"nın klibinde yine olay yaratacak dev prodüksiyona imza attı. "Vida Loca"nın video klibinin görsel, sanat ve prodüksiyon çalışmaları tam bir ay sürdü. 130 kişilik profesyonel bir ekip ile hazırlanan klibin yönetmenliğini de Ramazan Arslankaya üstlendi. Her sahnesinde ayrı gizli mesaj içeren klipte, her sahne ve dekor için özel kostümler tasarlanıp dikildi. Çekimlerde ay sahnesi üç günde hazırlandı ve 60 ton kum kullanıldı.

Kerimcan Durmaz - Vida Loca Video Klip