Menü
Yeni Single : Evren Mevlanaoğlu: "Devirdim Yılları"
06 Kasım 2021 Cumartesi - 18:00 GMT
Evren Mevlanaoğlu

Evren Mevlanaoğlu 23 Nisan'da çıkardığı Sezen Aksu imzalı ilk teklisi "Oyun Bitti" sonrası hız kesmeden üretmeye devam ediyor. İkinci teklisi "Deliriyorum"un ardından şimdi de 3.teklisi "Devirdim Yılları" ile karşımızda.

Evren Mevlanaoğlu'nun, "Devirdim Yılları" isimli çalışmasının söz ve müziği Aslı Güngör'e, düzenlemesi Tansel Doğanay'a ait.

İlk çalışması "Oyun Bitti" itibarıyla klişeleşmiş rock sounduna yeni bir bakış açısı getiren Evren Mevlanaoğlu; daha önce Erol Evgin'in yorumladığı şarkıya farklı bir yorum katarak rock soundu ile yeniden dinleyicisiyle buluşturuyor.

Kayıtları Ont Music Network Center'da alınan şarkıda yer alan akustik ve elektro gitarlar Ali Demirel, perküsyon ve bas gitar Erdinç Yerinde, klavyeler ise Tansel Doğanay tarafından çalındı.

"Devirdim Yılları"nın kapak fotoğrafı Tansel Doğanay'a, kapak tasarımı ise Vitrindeyiz Kreatif Agency'a aittir. Şarkının klibine ise Dalyan ve Köyceğiz'in güzel manzarası eşlik ediyor.

Evren Mevlanaoğlu, yeni teklisinin çıktığı bu günlerde arayı açmadan 4. teklisi için stüdyoya girdi ve hayranlarına yeni şarkısı ile merhaba demeye hazırlanıyor.

Evren Mevlanaoğlu - Devirdim Yılları Video Klip