Menü
Yeni Single : Doğu: "Sana Bir Şey Olmasın"
06 Kasım 2021 Cumartesi - 17:21 GMT
Doğu

İmza attığı tüm şarkıları müzik listelerinin zirvesine taşıyan, milyonların duygularına hitap etmeyi başaran ve müziğiyle eserlerini zamansızlaştıran Doğu, 90'lara damga vuran ve aranjesi de kendisine ait olan "Sana Bir Şey Olmasın" isimli çalışmayı yeniden yorumladı.

Dönemin en çok dinlenen çalışmalarından "Sana Bir Şey Olmasın"ın sözü ve bestesi müzik sektörünün değerli isimlerinden Cengiz Erinç'e ait.

1999 yılında Rafet El Roman aranjesi ile profesyonel hayatına başlayan başarılı müzik insanın yüzlerce albümde aranjörü, prodüktörü ve bestekarı olarak yer aldı. Serkan Kaya ve bir çok ünlüyü piyasaya kazandıran prodüktör ve aranjör Doğu, 2005 yılında "Yaktım Gemileri" şarkısı ile solistlik hayatına başladı. En çok sevilen şarkıları arasında "Yaktım Gemileri", "Dönemem Asla", Azer Bülbül ve Zerrin Özer'in seslendirdiği "Duygularım Darmadağın", Ümit Yaşar'ın seslendirdiği "Sever Misin Yeniden", "Rüya", Kader'in seslendirdiği "Gururlu Ol" sayılabilir. Müzik camiasının saygın isimlerindendir.

Doğu - Sana Bir Şey Olmasın YouTube