Menü
Yeni Single : Alex Tataryan & Seda Yüksel: "Kum Taneleri"
06 Kasım 2021 Cumartesi - 16:58 GMT
Alex Tataryan & Seda Yüksel

Alex Tataryan ve Seda Yüksel'i bir araya getiren, sözleriyle aşka davet eden ve müziğiyle dinleyicilerin ruhuna dokunacak romantik çalışma "Kum Taneleri" Avrupa Müzik markasıyla 5 Kasım'da tüm platformlarda yerini aldı.

Söz ve müziği başarılı müzisyen Alex Tataryan imzası taşıyan "Kum Taneleri"nin düzenlemesi, son zamanlarda sound yenilikleriyle dikkat çeken Genco Arı'ya ait. Alex Tataryan'nın güçlü yorumu, Seda Yüksel'in kadife gibi pürüzsüz tınısıyla birleşerek dinleyicilere şarkıyı yaşatıyor.

Kapağından, ikilinin imajına kadar her aşaması özenle çalışılan "Kum Taneleri"nin video klip yönetmenliğini Cemre Mert üstlendi.

Tataryan ve Yüksel şarkılarıyla ilgili: "Hepimiz biraz hayal kırıklığı içindeyiz, kim bilir belki biraz da bencil. Ama içimiz tertemiz. Yaprak bile sıkılıyor tutunduğu, sarıldığı ağacından, biz suçu sonbaharda arıyoruz. Tıpkı sonbahardan sonra hemen yazın gelmediği gibi, her şeyin bir vakti zamanı var. Aşkın sonu ne olursa olsun kül ve duman olmaya değer. Tüm aşklar bir roman, hepsi birer zaman... İyi olan tektir her zaman, kötü deniz de kum taneleri kadar." ifadelerini kullandı.

Alex Tataryan & Seda Yüksel - Kum Taneleri Video Klip