Menü
Yeni Klip : "Müebbet Hayalet (Akustik)"e yeni klip!
07 Ekim 2021 Perşembe - 16:09 GMT
Su Soley

Su Soley'in akustik albümü "Gardrop"un sevilen şarkısı "Müebbet Hayalet (Akustik)"e yeni klip! Su Soley'in sözlerini yazmış olduğu şarkının müziği kendisine ve İskender Paydaş'a ait.

Klipte, sade saç stili ve seçtiği gösterişli elbisesiyle kamera karşısına geçen Soley; şıklığını, annesinin hediye ettiği yelpaze ile tamamlıyor. Sanatçı, kökeni İspanya'ya dayanan Flamenko dansını anımsatan performansı ile dikkat çekiyor. Yönetmenliğini Ecem Gündoğdu'nun, görüntü yönetmenliğini ise Veli Kuzlu'nun üstlendiği klipte, özel kesilen cam parçalarının kullanıldığı sahneler seyircide ilgi uyandırıyor. Cam parçaları kullanılarak yansıtılan ışıktan elde edilen doğal çoklu görüntüler, 70'li yılların müzik video kliplerini anımsatıyor.

Klip çekimleri, büyük bir ekip eşliğinde Orion Stüdyoları'nda tamamlandı. Giysi dolabında kaydettiği şarkının vokal düzenlemelerini Su Soley gerçekleştirdi. Mix mastering'ini Özgür Yurtoğlu'nun üstlendiği şarkının gitar düzenlemeleri, albümün geri kalanında olduğu gibi yine Barış Bölükbaşı'na ait.

Su Soley'in akustik albümü "Gardrop"un yeni klibi "Müebbet Hayalet (Akustik)" MEYPOM etiketiyle yayında!

Su Soley - Müebbet Hayalet (Akustik) Video Klip