Menü
Yeni Single : Edis: "Arıyorum"
18 Eylül 2021 Cumartesi - 14:01 GMT
Edis

Edis, uzun süredir beklenen "Arıyorum" isimli yeni single çalışması ile tüm dijital platformlarda yerini aldı. Söz ve müziği Emrah Karakuyu imzalı şarkının düzenlemesi Ozan Çolakoğlu'na ait.

Edis'in bugüne kadar yaptığı sound'lardan farklı bir tarza sahip olan single, yeni bir bakış açısıyla hayata geçirildi. Edis, bu bakış açısını "Türk pop müziği her geçen gün diğer müzik akımlarıyla harmanlanarak gelişimini sürdürüyor. Bu dünya içerisinde ‘Arıyorum' ile R&B, arabesk ve afro beat tınılarını 90'ların Türkçe Pop ezgileri ile birleştirdik. ‘Arıyorum' benim için özel bir şarkı oldu. İçerisinde farklı duyguları olan, hep birlikte söyleyebileceğimiz ve duygusunu yıllar geçse de hatırlayacağımız bir parça. Konserlerimde bana eşlik edecek dinleyicilerimle birlikte bu şarkıyı söylemek için sabırsızlanıyorum." diyerek özetledi.

"Arıyorum" Edis'in, ilhamını mitolojik bir karakterden alan bir müzik videosuyla birlikte yayımlandı. Klip çalışmasının çekimleri 3 gün boyunca hem stüdyo hem de dış mekanlarda gerçekleştirildi.

Gerek konserlerinde gerekse kliplerinde dans performanslarıyla dikkati çeken ünlü yıldıza müzik videosunda 7 kişilik dans ekibi eşlik etti. Edis ve dansçılarının klipte su ile kaplı bir alanda yaptıkları şov izleyicilere görsel bir şölen sundu. Edis'in 5 farklı kostümle kamera karşısında geçtiği klipte ünlü şarkıcının birçok kostümü özel olarak tasarlandı.

Edis - Arıyorum Video Klip