Menü
Etkinlik Haberleri: Senfoni Orkestrası eşliğinde "Murathan Mungan Şarkıları"
10 Eylül 2021 Cuma - 11:20 GMT
Murathan Mungan Şarkıları

"Maskeli Balo", "Telli Telli", "Eskiden, Çember", "Fırtına", "Ağır Kapı", "Nilüfer", "Olmasa Mektubun", "Aşk Yeniden" gibi ezbere bilinen Murathan Mungan imzalı şarkılar senfonik düzenlemelerle Turkcell Vadi Açıkhava'da seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

CEYLAN ERTEM, DAMLA SÖNMEZ VE DEMET SAĞIROĞLU AYNI SAHNEDE!

Alternatif müziğin dikkat çeken isimlerinden Ceylan Ertem, Uluslararasi Film Festivallerinde aldığı en iyi kadın oyuncu ödülleriyle adından sıkça bahsettiren ünlü oyuncu Damla Sönmez ve 90'lar popunun yıldızı Demet Sağıroğlu'nun solo ve düetlerle müzikseverlere keyifli anlar yaşatacakları konserde sanatçılara Alper Kömürcü yönetiminde 30 kişilik İstanbul Akademi Senfoni Orkestrası eşlik edecek.

GECENİN KONUK SANATÇISI URAZ KAYGILAROĞLU

Sevilen oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, yorumlayacağı Murathan Mungan imzalı bir Müslüm Gürses şarkısıyla geceye renk katacak.

Yoğun ajandalarına rağmen projede yer alma tekliflerini seve seve kabul eden sanatçılar sık sık provalarda biraraya gelip sololar,düetler ve hep birlikte söyleyecekleri şarkılarla geceyi müzikseverler için unutulmaz yapmaya hazırlanıyorlar.

Murathan Mungan'ın imzasını taşıyan şarkıların senfonik aranjmanları aynı zamanda projenin müzik direktörü de olan Alper Kömürcü'ye ait.

Covid19 nedeniyle sosyal mesafe kurallarına uygun olarak sınırlı sayıda seyirci alınacaktır.

Turkcell Vadi Açıkhava'nın seyirciler için ücretsiz otopark hizmeti vardır.

Tarih: 23 Eylül, Perşembe
Mekan: Turkcell Vadi Açıkhava
Saat: 21:00