Menü
Yeni Klip : Su Soley'den "Bu Yaz (Akustik)"
06 Eylül 2021 Pazartesi - 13:21 GMT
Su Soley

Su Soley'in Nisan ayında yayınladığı akustik albümü "Gardrop"un yeni klibi "Bu Yaz (Akustik)" yayında! Soley'in 2012 yılında müzikseverler ile buluşturduğu ilk bestesi olan "Bu Yaz", akustik yorumu ile "Gardrop" albümünde "Bu Yaz (Akustik)" olarak yeniden hayat buldu.

Soley, "Şarkının dingin ve olgun ruhuna yakışır bir ambiyans yaratmak istedim ve uzun gece elbisesi içinde şık bir kadın hayal ettim. Elbisenin renkleri ve stili, Veli Kuzlu'nun yönlendirmesi ile zarif bir ışıltıya kavuştu." diyerek anlatıyor.

İnsan ve hurma ağacı arasında çok sayıda benzer özelliklerin olmasından yola çıkılarak klipte fon olarak yapraklar ve hurma ağaçları kullanıldı. Soley, klipte kullandığı örgü saçı 1 günde tamamladı. 5 metre uzunluğunda hazırlanan saç, kadının otantik kökeninin modernize edilmesini simgeliyor. Styling'i ve saç tasarımı Su Soley'e ait olan klip, Ecem Gündoğdu yönetmenliğinde ve Veli Kuzlu'nun görüntü yönetmenliğini üstlendiği büyük bir ekip ile Orion Stüdyoları'nda çekildi. Soley, klip çekiminde, Trendyol'un kendisine özel hediyesi olan elbise ile kamera karşısına geçti.

Su Soley'in, evde kayıt odası haline çevirdiği ve tüm vokal kayıtlarını yaptığı kendi giysi dolabından adını alan albümün yeni klip şarkısı "Bu Yaz (Akustik)"in sözleri Su Soley'e ve Burçak Şahvelioğlu'na, müziği Soley'e, gitar düzenlemesi Barış Bölükbaşı'na, mix ve mastering'i ise Özgür Yurtoğlu'na ait.

Su Soley'in "Bu Yaz (Akustik)" klibi yayında! Pop, rock ve caz tınıları barındıran akustik albümü “Gardrop” MEYPOM etiketiyle tüm dijital platformlarda!

Su Soley - Bu Yaz (Akustik) Video Klip