Menü
Yeni Albüm : Mey ile Pom'dan yeni çocuk şarkıları albümü: "Haydi Şarkı Söyleyelim"
01 Temmuz 2021 Perşembe - 00:13 GMT
Mey ile Pom

MEYPOM çocuk kanalının animasyon karakterleri Mey ile Pom, ilk albümleri "Tekerlemeli Şarkılar"ın ardından, "Haydi Şarkı Söyleyelim" adlı ikinci albümlerini çocukların beğenisine sundu.

"Köy", "Kardan Adam", "Diş", "Doğum Günüm", "Mışıl Mışıl", "Hoş Gel Yeni Yıl", "Kumbara", "Dondurma" ve "Okulumu Özledim" şarkılarının yer aldığı albüm, tüm dijital platformlarda yayında!

Mey ile Pom'un yeni albümü "Haydi Şarkı Söyleyelim"deki tüm söz ve müzikler Aysuda Ülkü Zeren'e, düzenlemeler Ceyda Pirali'ye, kapak tasarımı Ergül Çelik'e ait.

Şehir hayatına alışan çocukların, bir köye gittiklerinde yasadıkları sevinci anlatan "Köy", önceki yıllardaki gibi kar yağmadığından yakınarak çocukların kar özlemini anlatan "Kardan Adam", çocukların diş hekimi korkusunu anlatan "Diş", çocukların doğum günü partilerindeki yeni şarkısı "Doğum Günüm", uyku şarkısı "Mışıl Mışıl", yeni yıl şarkısı "Hoş Gel Yeni Yıl", çocukları biriktirme ve tasarrufa yönlendiren "Kumbara", yaz aylarının vazgeçilmez lezzeti "Dondurma" ve pandemi döneminde okullarını çok özleyen çocuklar için "Okulumu Özledim" şarkılarını çocuklar çok sevecek!

Mey ile Pom'un 9 şarkıdan oluşan ikinci çocuk şarkıları albümü "Haydi Şarkı Söyleyelim" MEYPOM Çocuk YouTube kanalının yanı sıra, dijital platformlar sayesinde akıllı telefonlarda, tabletlerde ve Smart TV'lerde!

Mey ile Pom - Haydi Şarkı Söyleyelim (2021) YouTube