Menü
Yeni Single : Ayşe Çınar: "Başın Sağ Olsun"
29 Ocak 2021 Cuma - 11:35 GMT
Ayşe Çınar

Ayşe Çınar sözleri Gökhan Şahin'e, müziği ve düzenlemesi Şahin Kurnaz'a ait olan "Başın Sağ Olsun" isimli yeni single çalışması ile müzikseverlerle buluşuyor.

"Cadı Kazanı" isimli son single'ı ile dinleyenlerden tam not alan Ayşe Çınar, Türk Halk Müziği'ne ait bir enstrüman olan kavalı modern batı soundu ile birlikte popüler müzik içinde kullanarak düzenlenen "Başın Sağ Olsun" isimli yeni şarkısıyla iddialı.

Ayşe Çınar, single'ının kapak ve imaj fotoğrafları için Juliet Demir'in tasarladığı şapka ile H2O fotoğraf stüdyosunda Halil Güzel'in objektifine poz verdi. Single'ın kapak tasarımı Özlem Semiz tarafından hazırlandı.

Ossi Müzik etiketiyle Hakan Eren'in yapımcılığında, Pelin Kakırman'ın proje koordinatörlüğünde yayınlanan "Başın Sağ Olsun"da Ayşe Çınar'a, Pınar Çubukçu ve Fatih Ertür vokalleriyle eşlik ettiler. Şarkının mix ve mastering'i Tarık Ceran tarafından Digilog By TC stüdyoda yapıldı.

"Başın Sağ Olsun"un video klibi Gökhan Özdemir'in yönetmenliğinde, Life Park İzoletta'da çekildi. Klipte 4 farklı sahnede izlediğimiz Ayşe Çınar aşkta antrenmanlı, yalan aşkları ciddiye almayan, güçlü bir kadını canlandırıyor.