Menü
Yeni Single : Ersan Erdura "Çocuk Gözler" (Can Hatipoğlu Remix)
22 Ocak 2021 Cuma - 12:28 GMT
Ersan Erdura

Türkiye'nin Elvis Presley'i olarak anılan, pop müzik tarihinin yıldız ismi Ersan Erdura, ilk kez 1977 yılında yayımlanan "Çocuk Gözler – Yalnız Değilsin" isimli plağında seslendirdiği, "Çocuk Gözler" isimli şarkısı için 44 yıl sonra stüdyoya girdi!

Ersan Erdura, geçen 44 yılın ardından aynı şarkıyı, aynı tonda, aynı seste yeniden okudu. "Çocuk Gözler" müzik dünyasının önemli DJ'lerinden Can Hatipoğlu tarafından düzenlendi.

Ossi Müzik'in, klasikleşen şarkıları yeni nesille buluşturma projesi kapsamında DJ Can Hatipoğlu ile yola çıktığı projenin beşinci single'ı olan "Çocuk Gözler"in 70'li yılların ruhu korunarak, günümüz soundları ile sunulan yeni düzenlenmesi tüm dijital müzik platformları aracılığıyla müzikseverlerle buluşuyor.

Sözleri Özdemir Kaptan'a ait olan "Çocuk Gözler"in düzenlemesi, mix ve mastering'i DJ Can Hatipoğlu tarafından yapıldı. Şarkının yeni düzenlemesinde klavyeleri Halil İbrahim Işık çaldı.

Ossi Müzik etiketiyle yayınlanan single çalışmasının proje koordinatörlüğünü Pelin Kakırman, prodüktörlüğünü Hakan Eren üstlendi. 2021 versiyon "Çocuk Gözler" remix çalışmasının single kapak tasarımını Özlem Semiz yaptı.