Menü
Yeni Klip : Birkan Nasuhoğlu'nun merakla beklenen yeni klibi: "GEL"
28 Aralık 2020 Pazartesi - 12:30 GMT
Birkan Nasuhoğlu

Müzisyen Birkan Nasuhoğlu, geçtiğimiz günlerde GTR Müzik etiketiyle yayımladığı şarkısı "GEL"in video klibini dinleyicisiyle paylaştı. Giden sevgiliye "geri dön" çağrısında bulunan "GEL"in sözü, müziği ve düzenlemesi Birkan Nasuhoğlu imzası taşıyor.

Yönetmenliğini Murat Joker'in üstlendiği klip Çatalca'da çekildi. Klip, zengin ağaç florasına sahip ormanda ve deniz kenarında, gece sahneleri ise İstanbul'da çekildi. Havanın soğuk ve hafif yağışlı olmasına rağmen, aralıksız 14 saat süren çekimlerin gündüz dış mekân sahnelerinde Birkan Nasuhoğlu'nun oyunculuk performansı göz doldurdu.

Yalnız kalan bir adamın "GEL" çağrısı

Yalnız kalan bir adamın yalnızlığının içinden çıkmak için yaptığı çağrının sinematografik olarak anlatıldığı sahneler, yine etkileyici bir video klibin ortaya çıkmasını sağladı.

Birkan Nasuhoğlu, son teklisi "Gel"in kayıt sürecini GTR Deneyevi Stüdyoları'nda Alper Anık ve Mahmut Albulak ile tamamladı. Parçanın mixini Mahmut Albulak, masteringini John Davis yaptı.

Her çalışmasında beklentiyi yükselten ve merakla beklenen Birkan Nasuhoğlu’na şarkının vokalinde Gökhan Türkmen eşlik etti.

Birkan Nasuhoğlu - Gel Video Klip