Menü
Yeni Single : Deeperise & Cem Adrian & Şanışer: "Kara Toprak"
13 Ağustos 2020 Perşembe - 11:31 GMT
Deeperise & Cem Adrian & Şanışer

Yüzyıllardır birbirinden renkli ve farklı karakterdeki toplumların bir arada yaşadığı ve birçok farklı müzik kültürünün hakim olduğu Türk Müzik sektörünün, alanlarında en güçlü müzisyenleri Deeperise & Cem Adrian ve Şanışer, milyonların kalbinde yer eden "Kara Toprak"ı doğudan batıya tüm coğrafya ile buluşturuyor.

Şanışer'in, sözü ve müziği Aşık Veysel Şatıroğlu'na ait türküye yazdığı sözlerle yeniden yorumladığı çalışma rap severlerin dikkatini çekerken, Cem Adrian'ın yüksek oktavlı sesi ise "Kara Toprak" sevenlere duygular arası derin geçişler yaşatıyor. Yeni single'ın düzenlemesi deephouse soundunu türk enstrümanlarıyla harmanlayarak dinleyicilere sevdiren Deeperise imzalı.

Daha önce yayımladığı "Raf (feat. Jabbar)", "Move On (feat. Jabbar)", "Geçmiş Değişmez (feat. Jabbar)", İngilizce versiyonu "One By One (feat. Jabbar)", "Bildiğim Gibi (feat. Nilipek.)", "Güzelliğin On Para Etmez (feat. Jabbar)", "Nida (feat. Burak Akyol)" ve "Unut Geçmişi (feat. Patron & Yaprak Çamlıca)" isimli çalışmalarıyla büyük başarı kazanan Deeperise'ın; yeni çalışmasının kapak tasarımında Emre Barut, klip yönetmenliğinde ise Ramazan Arslankaya yer aldı.

Avrupa Müzik markasıyla yayımlanan çalışmayı tüm dijital platformlarda bulabilirsiniz.

Deeperise & Cem Adrian & Şanışer - Kara Toprak Video Klip