Menü
Yeni Single : Ayşe Çınar: "Cadı Kazanı"
11 Ağustos 2020 Salı - 00:34 GMT
Ayşe Çınar

Devlet Tiyatroları'nda oynanan "Oz Büyücüsü", "Rumuz Goncagül" gibi önemli müzikallerde şarkılar yorumlayan, birçok dizinin jenerik müziğini seslendiren Ayşe Çınar, sözleri Gözde Ançel'e, müziği Buray ve Gözde Ançel'e, düzenlemesi Bahadır Tanrıvermiş'e ait olan "Cadı Kazanı" isimli single çalışması ile müzikseverlerle buluşuyor.

Ayşe Çınar, single çalışmasının kapak ve imaj fotoğrafları için Yusuf Can Dirik'in stylingi ile H2O fotoğraf stüdyosunda Halil Güzel'in objektifine poz verdi. Single'ın kapak tasarımı Özlem Semiz tarafından hazırlandı.

Ossi Müzik etiketiyle Hakan Eren'in yapımcılığında, Pelin Kakırman'ın proje koordinatörlüğünde yayınlanan "Cadı Kazanı" Ümit Sayın'ın vokal koçluğunda Can Stüdyoları'nda kaydedildi. Ümit Sayın'ın vokal de yaptığı şarkının mix ve mastering'i Özer Yener tarafından yapıldı.

"Cadı Kazanı"nın video klibi Oktay Bingöl'ün görüntü yönetmenliğinde, Halil Güzel'in yönetmenliğinde Beykoz Kundura platolarında çekildi. Klibinde yeni imajıyla kamera karşısına geçen Ayşe Çınar, dikkat çekiyor.

Ayse Çınar - Cadı Kazanı Video Klip