Menü
Yeni Single : Münür Yıldız: "Üzerler"
10 Temmuz 2020 Cuma - 12:46 GMT
Münür Yıldız

Pandemi sürecinde boş durmayıp, yeni çalışmalarına hız kesmeden devam eden Münür Yıldız, yeni teklisi "Üzerler"i müzikseverlerin beğenisine sunuyor. Corona virüs nedeniyle hayatlarımızı evlerimize sığdırdığımız bu zor süreçte üretmeye devam eden sanatçı yola devam dedi ve çok güzel hareketli bir şarkıyla zor günlerin üzerine sünger çekmek istedi.

Sözleri Ferhat Yaşrin'e, bestesi ve aranjesi Esad Fidan'a ait "Üzerler" isimli şarkıya Yusuf Can Özbilen yönetmenliğinde çekilen klip, AllaRecords etiketiyle Allarecords'un youtube kanalında yayına girecek.

Münür Yıldız bu klip çekimi için pandemi sürecinde aldığı 14 kiloyu 20 günde büyük çaba gösterip, âdeta aç yaşayarak vermeyi başardı.

Klip ve fotoğraf çekimlerinde stylingi yine kendisi yapan sanatçı albüm fotoğrafları için yine Halil Güzel ile çalıştı. Yeni tekli çalışmasını büyük titizlikle hazırlayıp sevenlerinin beğenisine sunan sanatçı bu sefer de sevip, hayal kırıklığına uğrayanlara "ÜZERLER" diye seslenerek iddali bir çıkış yapmaya hazırlanıyor.

Münür Yıldız - Üzerler Video Klip