Menü
Yeni Albüm : Ali Irmak: "Bırak"
10 Nisan 2020 Cuma - 12:30 GMT
Ali Irmak

Yayınladığı single projeleriyle müzik dünyasına iddialı bir giriş yapan Ali Irmak bu kez çok farklı bir albüm hazırladı. İçinde 7 şarkının yer aldığı "Bırak", 6 Nisan Pazartesi Irmak Yapım etiketiyle tüm dijital platformlardaki yerini aldı.


"Senin Umrunda mı?", "Dur", "Keçileri", "Pesss!", "Kim Kime Dum Duma" şarkılarıyla çok dikkat çeken Ali Irmak, müzikseverlere bu kez bir albüm sürprizi yaptı.

BİRBİRİNDEN İDDİALI 7 ŞARKI

Ali Irmak, "Bırak" albümünde 7 iddialı şarkıya yer verdi: "Kış Kapıya Dayandı", "Sen Gideli", "Koptu Kıyamet", "Sana Söz", "Ah Nermin", "Dönmem" ve "Bırak". Söz ve müziği Ali Irmak ile Gökhan Beder’e ait şarkıların aranjelerini ise Okan Aki yaptı.

CORONA GÜNDEMİ NEDENİYLE KENDİ KLİBİNDE OYNAYAMADI!

Türkiye'yi etkisi altına alan corona virüs salgını nedeniyle klip çekimini erteleyen sanatçı, hayat normale döndüğünde albümü için birbirinden iddialı kliplerle sevenlerinin karşısında olacak. Albümün çıkış şarkısı olan "Dönmem" için iki oyuncu ev ortamında kamera karşısına geçti ve klibin yönetmenliğini Osman Onur yaptı, klip tüm dijital platformlardaki yerini aldı.

Ali Irmak - Dönmem Video Klip