Menü
Etkinlik Haberleri: Kıraç, akustik konserlerine Caddebostan Kültür Merkezi'nde başlıyor!
30 Ocak 2020 Perşembe - 15:25 GMT
Kıraç

1998 yılında müzikseverlerle buluşan "Deli Düş" albümünden başlayarak, albümlerinden ve dizi müziklerinden seçtiği özel repertuarı için provalarını tamamlayan Kıraç, Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde devam etmeyi planladığı akustik konserlerinin ilkinde, 5 Şubat Çarşamba akşamı saat 20:30'da CKM'de dinleyicisiyle buluşuyor.

Geçtiğimiz yıl 11. albümü "Beni Ben Yapan Şarkılar"ı yayımlayan Kıraç, 19 kişiden oluşan kalabalık orkestra kadrosuyla ortaya çıkardığı yeni sahne projesi "Kıraç ile Gölgeler"in ardından, akustik konserleriyle sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Kıraç, CKM'deki konserinde, "Oysa Bir Umuttu", "Zerda", "Bir İstanbul Masalı", "Olur Ya" gibi dizi müziklerinin yanı sıra, "Bozkırdaki Ağaç", "Dağların Kadını", "Endamın Yeter", "Gidiyorum", "Zaman" gibi klasikleşmiş şarkılarının akustik performanslarıyla unutulmaz bir akşam yaşatacak.

Kıraç'ın, tarz gözetmeksizin yalnızca "iyi müzik"e odaklandığı geniş yelpazedeki repertuarına yer vereceği konserin biletleri, Biletix ve mekandan temin edilebilir.