Menü
Etkinlik Haberleri: Cenk Eren 10 Ocak'ta Bostancı Gösteri Merkezi'nde!
06 Ocak 2020 Pazartesi - 12:41 GMT
Cenk Eren

Tanju Okan, Ferdi Özbeğen ve Selda Bağcan şarkılarını seslendirdiği "Repertuvar" proje albümlerindeki güçlü yorumculuğuyla müzikseverlerden büyük beğeni toplayan eğlence dünyasının vazgeçilmez ismi Cenk Eren 10 Ocak'ta Bostancı Gösteri Merkezi'nde!

Cenk Eren, geçtiğimiz hafta Selda Bağcan diskografisinden özenle seçilen 10 eserin yeniden yorumlandığı "Repertuvar - Selda Bağcan Şarkıları" proje albümünü çıkaran ve şimdiden yılın en iyi albümlerinden biri olarak gösterilen bu çok özel albümün ilk konserini 10 Ocak'ta Bostancı Gösteri Merkezi'nde verecek.

Konserde Selda Bağcan ile albümde de birlikte seslendirdikleri "Gesi Bağları" adlı şarkısında düet yapacak olan Cenk Eren dayanamayıp konserin sürprizini hayranlarıyla paylaştı. Albüme yoğun ilginin olduğunu dile getiren Cenk Eren, konserinin de biletleri satışa çıktığı an itibariyle yoğun ilgiyle karşılandığını bundan dolayı hayli mutlu olduğunu belirtti. Eren, konserinde Selda Bağcan şarkılarının yanı sıra çok özel bir repertuvar hazırladı.