Menü
Yeni Single : Sehabe & Aydilge: "Bir Ayda Unutursun"
06 Ekim 2019 Pazar - 12:00 GMT
Sehabe Aydilge

Rap müziğin iddialı ismi Sehabe, pop-rock müziğin başarılı ismi Aydilge ile "Bir Ayda Unutursun" şarkısı için bir araya geldi. Avrupa Müzik markası ile yayınlanan şarkının söz ve bestesi ünlü rapçiye, düzenlemesi ise Haşim Berk Acerçelik'e ait.

Daha önce de 2013 yılında "Sen" adlı düete de imza atan ve dönemi için rekor bir rakam olan 15 milyon izlenmeye ulaşan video klipten sonra, ikilinin hayranları uzun süredir yeni bir düetin haberini bekliyorlardı.

Rap müziğin popülerleşen ve hit isimlerinden Sehabe, "Ben diss atıp kişisel polemikler yaratmak yerine kalemimle ve duygularımla iyi müzik yapmaya vakit harcıyorum. Bu şarkıda da güzel duyguları ifade etmeye çalıştım."

"Bir Ayda Unutursun" iki sanatçının da hayranlarına güzel bir sürpriz oldu. Klip için konuşan Aydilge ise "Bizim klibimizde para pul, lüks arabalar, altın kolyelerle hava atma gibi bir durum olsun istemedik. Sehabe ve ben daha çok kırılmış kalplerin ve insani duygulara unutulan hislere odaklandık çünkü değer verdiğimiz şeyler bunlar" dedi.

Sehabe & Aydilge - Bir Ayda Unutursun Video Klip