Menü
Yeni Klip : Soner Arıca'dan YouTube'a özel çalışma!
05 Ekim 2019 Cumartesi - 13:00 GMT
Soner Arıca

Soner Arıca, yeni çıkaracağı single'ının hazırlıklarını sürdürürken, kendi adını taşıyan YouTube kanalı için özel bir çalışmaya imza atarak farklı dönemlerde seslendirdiği 7 şarkısını kliplendirdi. Arıca "Dönemem", "Kapını Çalan Benim", "Adın Bahardı" gibi sevilen şarkılarına Gökhan Özdemir'in yönetmenliğinde Çanakkale'nin antik kenti Assos ve Kazdağları'nın eteklerinde yer alan Küçükkuyu'nun Manici Kasrı, Yeşilyurt Köyü, Ayvacık Sahili bölgelerinde 3 günde 7 video klip çekti.

Sevilen şarkılarını kısa aralıklarla kendi kanalı üzerinden, hiçbir masraftan kaçınmadan hazırladığı yeni ve özel videolarla sevenlerinin beğenisine sunacak olan sanatçı; "Her bir video klip birbirinden bağımsız görsellerle hazırlandı; fakat duygu ve doku olarak bir bütünün parçası özelliğini taşıyor" dedi.

Soner Arıca, YouTube'a özel hazırladığı çalışmanın fotoğrafları için video klip yönetmeni Gökhan Özdemir'in objektifine poz verdi.

İlk olarak 2013 yılına yayınladığı "Başka İklimin Çiçekleri" albümünde seslendirdiği söz ve müziği İbrahim Erkal'a, düzenlemesi Sezgin Gezgin'e ait olan "Dönemem" isimli şarkının video klibi Soner Arıca Official YouTube kanalında yayınlandı.

Soner Arıca - Dönemem Video Klip