Menü
Yeni Albüm : Ferhat Göçer sonbahara hazır: "O'rient"
02 Eylül 2019 Pazartesi - 12:40 GMT
Ferhat Göçer

Yaz aylarını "Sensin" adlı enerji dolu şarkısıyla ve bol bol konser vererek geçiren Ferhat Göçer, sonbaharın ruhuna uygun 3 şarkı hazırladı. 6 Eylül'de kendi şirketi olan MMF etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlanan "O'rient" adlı yeni projesinin çıkış şarkısı söz ve müziği Ferhat Göçer'e, düzenlemesi ise Cenk Kandıralı'ya ait olan "Sönmek Bilmiyor" adlı şarkı oldu.

Yeni çalışmasının heyecanını yaşayan Ferhat Göçer, albümün çıkış şarkısı olan romantik şarkı "Sönmek Bilmiyor" ile pop müziğinin ateşini yeniden alevlendireceğini belirterek gelecek yorumları merakla beklediğini söyledi.

MMF Production etiketiyle yayınlanan maxi single çalışmasında, söz ve müziği Zeki Güner'e ait olan ve albüme adını veren "O'rient" Göçer'in 2017 yılında çıkardığı "Bu Kalp İçinde Teksin"de yer alan ve çok sevilen "O"nun yeni versiyonu olarak dikkat çekerken, yeni şarkı "Kılavuz"un söz ve müziği ise Zülfü Beyhan'a ait. "O'rient" ve "Sönmek Bilmiyor" şarkılarının düzenlemesini Cenk Kandıralı üstlenirken, "Kılavuz"un düzenlemesini ise Kadir Doğan gerçekleştirdi.

Apple Music: Ferhat Göçer "O'rient"