Menü
Yeni Single : Mehmet Öncü: "İki Yüz"
30 Temmuz 2019 Salı - 11:17 GMT
Mehmet Öncü

2017 yılında yayımladığı "Yine de Sen Bilirsin" adlı single şarkısıyla beğeni kazanan Mehmet Öncü, "İki Yüz" adını verdiği ikinci single şarkısını müzikseverlerle buluşturdu. Söz ve müziği Onur Toprak'a, aranjesi Mert Ustaoğlu'na ait olan şarkının mix çalışması Utku Ünsal'a, mastering çalışması ise Emre Kıral'a ait.

Almanya ve Avusturya sınırlarına yakın olan Bodensee adlı bölgede çekilen klibin yönetmenliğini Yıldırım Yıldız üstlendi.

Mehmet Öncü'nün "İki Yüz" adlı single çalışması "Case Music" etiketi ile tüm dijital platformlarda, klibi ise sosyal platformlarda yerini aldı.

Mehmet Öncü - İki Yüz Video Klip

Mehmet Öncü Kimdir?

Mehmet Öncü, Yozgat Özler Köyü doğumlu.

6 yaşına kadar Özler Köyü'nde yaşayıp, sonrasında ailesiyle Almanya'ya yerleşti.

16 yaşından bu yana Stutgart'ta popüler bir mekanda başlayan ilk sahne tecrübesinden sonra, yıllardır Türkiye ve Avrupa'da pek çok mekanda ve sayısız festivalde sahne almıştır.

2004 yılında sahne çalışmalarının yanı sıra silahlı koruma eğitimi alarak 14 sene boyunca özel koruma olarak çalışmıştır.

"Yine de Sen Bilirsin" adlı ilk single çalışmasını 2017 yılında, "İki Yüz" isimli ikinci single çalışmasını ise 2019 yılında Temmuz ayı sonunda yayımlamıştır. Halen Türkiye ve Avrupa'da sahne almaya devam etmektedir.