Menü
Yeni Single : Serkan Ağar: "Kör Talih"
30 Temmuz 2019 Salı - 11:10 GMT
Serkan Ağar

Söz ve müziği Ferdi Tayfur'a ait olan, Serkan Ağar'ın kendine has yorumuyla yeniden müzikseverlerle buluşan "Kör Talih", Alper Kömürcü'nün yepyeni düzenlemesiyle tam yaz enerjisini yansıtıyor. Film tadında çekilen videonun yönetmenliğini ise Mustafa Güzelkokar yaptı.

Dr. Avukat ünvanı olan Ağar, hukuk kariyerinde 5 kitap, müzik kariyerinde ise 100'den fazla bestesiyle iki alanı da başarıyla devam ettiren başarılı bir örnek.

2 şarkıdan oluşan maxi single'ın ilk klibini Ferdi Tayfur'un "Kör Talih" şarkısına çeken Serkan Ağar'ın ikinci şarkısı "Adın Mazide Kaldı" kendi imzasını taşıyor.

"Kör Talih"in de içinde bulunduğu single çalışması "ADI MAZİDE KALDI" tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Serkan Ağar - Kör Talih Video Klip

Serkan Ağar kimdir?

1980 yılında Ankara'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara'da tamamladı. 2002 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden derece ile mezun oldu. 2005 yılında Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Hukuku Anabilim Dalı Yüksek Lisans programını, 2010 yılında aynı üniversitede Kamu Hukuku Anabilim Dalı Doktora programını derece ile tamamladı.

14 yaşında gitar çalarak başladığı müzik yolculuğuna üniversite ve akademik hayatı boyunca çeşitli gruplarda solist, gitarist ve bas gitarist olarak devam etti. 2002 yılında evlendi. Idolüm dediği Barış Manço'dan etkilenerek ilk oğlunun ismini Barış koydu. Hukukçu ve müzisyen kimliğini bir arada götüren Ağar'ın hukuk alanında yayınlanmış 5 kitabı, müzik alanında ise 100'ü aşkın bestesi bulunmaktadır.

Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre Üyesi olan Dr. Av. Ağar aynı zamanda Türk Sanayici ve işadamları Vakfı Mütevelll Heyeti Üye, Ankara Fenerbahçeli İşadamları ve Yöneticiler Spor Klubü Derneği Yüksek istişare Kurulu üyesi ve Genç Girişim ve Yönetişim Derneği üyesidir.