Menü
Müzik Haberleri : Power Türk Müzik Ödüllerinde zafer gecesi!
16 Nisan 2019 Salı - 15:06 GMT
Mabel Matiz

Ülkemizin başarılı ve prestijli plak ve menajerlik şirketlerinden Zoom Music & Management sanatçıları, geleneksel olarak dağıtılan "Power Türk Müzik Ödüllerinde" bu yıl aday oldukları 5 dalda birden, ödül kazanarak büyük bir başarıya imza attı.

Mabel Matiz Powertürk Müzik Ödülleri'ne damga vurdu!

Zoom Music & Management şirket sanatçılarından Mabel Matiz, geceye 4 dalda ödül alarak damga vurdu. "En Güçlü Erkek Sanatçı", Öyle Kolaysa şarkısı ile "En Güçlü Şarkı", Sarmaşık şarkısının klibi ile "En Güçlü Klip" ve 2018 yılının Haziran ayında yayınladığı Maya isimli albümü ile "En Güçlü Albüm" dallarında ödüllerin hepsini kucaklarken, şirketin bir diğer sanatçısı Ufuk Beydemir'de "En Güçlü Çıkış Yapan Şarkıcı" kategorisinde rakiplerini geride bırakarak ödüle kavuşan isim oldu.

9 dalda, Power App üzerinden halk oylaması sonucu gelen yüz binlerce oy sonucuna göre dağıtılan ödüllerde, Zoom Music & Management sanatçıları aday oldukları 5 dalda birden ödül kazanarak bir ilki gerçekleştirdiler.

Zoom Music: "Yıllardır inandığımız ve uğruna mücadele verdiğimiz ilke, prensip ve değerlerle siz sevgili müzikseverleri önümüzdeki aylarda da yine çok yetenekli, farklı ve gerçek sanatçılarla buluşturmaya, müzik dünyasına yepyeni ve çok özel sesler, şarkılar kazandırmaya devam edeceğiz. Sanatçılarımızı, şarkı, albüm ve kliplerimizi büyük teveccüh ile karşılayan, bizleri her daim takip eden, dinleyip, paylaşan, tüm dinleyicilerimize, birlikte çalıştığımız iş ortaklarımız ve ekip arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürler."