Menü
Müzik Haberleri : İrem Derici 90'lar
09 Nisan 2019 Salı - 12:37 GMT
İrem Derici

Türk Pop Müziği'ne çağ atlatan ve pek çok star ismin çıkışına tanıklık eden 90'lı yılların unutulmaz şarkıları bu kez İrem Derici'nin yorumuyla müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Türk Pop Müziği'nin yeni nesil starı İrem Derici, çok ses getirecek bu sürpriz projesinde sokak müzisyenlerine de yer verecek.

Şarkılarıyla dinlenme ve izlenme rekorları kıran İrem Derici, bu kez de 90'lı yılların unutulmaz şarkılarıyla gündeme gelecek. 90'ların kendine has naif ve ilerici tarzını bugünün imkanlarıyla birleştirerek güncelleştirecek İrem Derici'nin prodüktörlüğünü ünlü iletişimci Özgür Aras'ın yaptığı yeni projesinin stüdyo çalışmaları sürüyor. Ünlü şarkıcı kayıtlarda İstanbul'un sokak müzisyenlerine de yer vererek, şarkıları severek yorumlayan pek çok meslektaşıyla iş birliği yapacak.

Albümde yer alan Sezen Aksu şarkılarını hayranlar seçti!

İrem Derici 90'lar projesinde Sezen Aksu'nun da şarkılarına yer verdi. Onlarca Sezen Aksu imzalı şarkı arasından seçim yapmakta zorlanan İrem Derici çareyi hayranlara sormakta buldu. "Kime ilham kaynağı olmamıştır ki Sezen Aksu? Mutlaka vardır herkesi canından vuran bir şarkısı. Eskimeyen, eskimeyecek olan eserleri defalarca icra edildi. Senin 90'lardan sevdiğin Sezen Aksu imzalı şarkı hangisi?" cümleleriyle dinleyicisine danışan İrem Derici, müzikseverlerden gelen yanıtlara göre belirlediği şarkıları da albüm repertuarına aldı.

İrem Derici'nin sürprizlerle dolu yeni projesi çok yakında müzikseverlerle buluşacak.