Menü
Yeni Single : İrem Derlen & Gürkan Kömürcü: "Kaç Kez"
14 Mart 2019 Perşembe - 12:00 GMT
İrem Derlen & Gürkan Kömürcü

İlk single çalışmaları "Kaç Kez" ile profesyonel müzik ortaklıklarının startını veren İrem Derlen ve Gürkan Kömürcü, Kınay Production etiketiyle tüm dijital müzik platformlarından seslerini duyurmaya başladı. Kadıköy'de doğup büyüyen İrem Derlen'in iki yıl öncesinde, herkesin dilindeki "İstanbul'dan Kaçmak" hayalini Datça'ya yerleşerek gerçekleştirmesiyle başlayan şarkının hikayesi aslında kendimizden kaçamadığımıza vurgu yapıyor...


Mevlana'nın dediği gibi: "İçindeki kapıyı çal; başka kapıyı değil..." Mevlana felsefesinden etkilenerek nakaratını yazan İrem Derlen, şarkının sözlerini yaşamını devam ettirdiği Datça'da tamamladı. "Kaç Kez" aslında içsel uyanışa dinleyiciyi çağırıyor. "İşe önce kendinizi sevmekle başlayın, gerisi çok kolay" mottosunu anlatan şarkı, beste, kayıt, miks ve düzenlemesini yapan Gürkan Kömürcü'nün marifetli ellerinde yeniden şekilleniyor.

İkilinin vokal uyumu, akustik yapısı ve duygusal yönüyle şarkı, son dönemin en üretken isimlerinin müzik arenasında kaliteleri ile hemen fark edilmesini sağladı.

Doğal ve akıcı görüntülerden oluşan "Kaç Kez"in dramatik video klibi Sinan Salaz yönetmenliğinde çekildi.

İrem Derlen & Gürkan Kömürcü - Kaç Kez Video Klip