Menü
Yeni Albüm : Yavuz Akyazıcı Project: "Turkish Standards Vol. 3"
15 Ocak 2019 Salı - 15:03 GMT
Yavuz Akyazıcı Project

Yavuz Akyazıcı Project'in "Turkish Standards Vol. 3" albümü Esen Müzik etiketiyle tüm müzik marketlerde ve dijital müzik platformlarında yerini aldı. Topluluğun vokalinde yepyeni bir isim, duru bir ses, Funda Akyazıcı yer alıyor...

Son yılların en popüler şarkılarını caz müziğine uyarlayarak kayıtlı Türk müziğinde yepyeni bir kulvar açan Yavuz Akyazıcı, üçüncü albümünde yine çok sevilen parçaların caz yorumlarını müzik severlerin beğenisine sunuyor.

Yavuz Akyazıcı Project'in yepyeni vokalisti, duru sesi ve sıcak tınısıyla, Funda Akyazıcı. Küçük yaşta Türk müziği koro çalışmalarıyla başladığı müzik yolculuğuna caz müzik ile devam eden Funda Akyazıcı'ya gitarda Yavuz Akyazıcı, basta Enver Muhamedi ve davulda Derin Bayhan eşlik ediyor.

Düzenlemelerini ve prodüktörlüğünü Yavuz Akyazıcı'nın üstlendiği Turkish Standards Vol.3 caz severlerin yanı sıra popüler müzik dinleyicilerine de ulaşmayı ve caz sevdirmeyi amaçlıyor. Sanatçı henüz caz müziğiyle tanışmamış olan tüm müzikseverleri bu çok özel projenin yeni şarkıları ile tanışmaya davet ediyor.

Albüm tanıtım videosu için tıklayın!