Menü
Yeni Single : Ayça feat. Cem: "Şok Etkisi"
28 Aralık 2018 Cuma - 12:30 GMT
Ayça feat. Cem

Müzik dünyasına "Fiyasko" isimli şarkılarıyla hızlı bir giriş yapan Ayça ve Cem, yeni projeleri ile bu kez daha iddialılar ve "Şok Etkisi" yaratmaya hazırlar. Ayça ve Cem ikilisinin DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini alan yeni şarkıları "Şok Etkisi"nin söz ve müziği Yalçın Topyanak'a, aranjesi ise Berk Kirtiş'e ait.


Seda Sayan'ın yeğeni olan ve yıllarca programlarına yönetmenlik yapan Ayça, bu kariyerine artık kendi kliplerini çekerek devam ediyor. "Fiyasko" adlı ilk projelerinden sonra, "Şok Etkisi" isimli yeni şarkılarına çok daha iddialı bir klip çekerek de bu alandaki başarısını gösteriyor. Bir otoparkta ikili arasında çekişmeli başlayan klip, Çeşme Taşocağı'nda çekilen heyecanlı sahnelerle devam ediyor. Klibin sanat yönetmenliğini ise Ayça'nın çocukluk arkadaşı olan Okan Boyar yaptı. Klip sosyal medyadaki ve dijital platformlardaki yerini aldı.

Yeni projeleri için başarılı yapımcı ve organizatör Kemal Aslan ile anlaşan Ayça ve Cem, yeni yılda bir çok eğlence mekanında sahne almaya hazırlanıyor.

Ayça feat. Cem - Şok Etkisi Video Klip