Menü
Yeni Single : Aybüke Albere: "Ne Diyorsan"
25 Aralık 2018 Salı - 13:52 GMT
Aybüke Albere

Aybüke Albere'nin ilk şarkısı "Ne Diyorsan" tüm dijital platformlarda yayında! Pop müziğe yepyeni bir soluk getirecek olan genç sanatçı Aybüke Albere, "Ne Diyorsan" şarkısını müzikseverler ile buluşturmanın heyecanını yaşıyor.

Müzik yolculuğuna, çocukluk arkadaşı Edis'in vokalistliğini yaparak devam eden Aybüke Albere ilk single çalışması "Ne Diyorsan" ile iddiasını ortaya koyuyor. Şarkının söz, müzik ve düzenlemesi ise Onur Özdemir imzası taşıyor.

AYBÜKE HAYALLERİNE BİR ADIM DAHA ATTI!

Küçük yaşlardan beri kurduğu müzisyen olma hayalinin peşinden koşan Aybüke Albere, ilk projesi "Ne Diyorsan" ile hayaline bir adım daha atmanın mutluluğunu yaşıyor.

Projenin her aşamasında profesyonel bir ekip ile çalışan Aybüke Albere, hazırlık sürecinde ise her detayla özel olarak ilgilenerek hem yoğun hem de unutulmaz bir deneyim yaşadı.

EDİS'DEN, AYBÜKE ALBERE'YE TAM DESTEK!

İzmir'den çocukluk arkadaşı olan başarılı sanatçı Edis de projenin vokalinde ve klibinde yer alarak, yetenekli sanatçıya destek verdi.

Edis, Aybüke Albere ile ilgili heyecanını ise şu sözlerle dile getirdi; "İnsanın ağlayası geliyor, beraber kurduk biz bu hayali, beraber büyüttük ve beraber savaştık kimi zaman. Çocukluğumuzdan beri beklediğimiz bu an 26 Aralık'ta gerçekleşiyor, hem de müthiş bir şekilde."

Yönetmenliğini Gülşen Aybaba'nın, görüntü yönetmenliğini ise Veli Kuzlu'nun üstlendiği klipte, Edis ve Aybüke'nin sempatik tavırları ve muhteşem dansları da projeye renk katan en güzel detaylardan biri oldu.

Klipte Aybüke Albere'nin stil danışmanlığını Erkan Altunay üstlenirken, projenin görselleri fotoğraf sanatçısı Erdi Doğan'ın objektifinden yansıdı. Işıltılı ve farklı makyajıyla da dikkatleri üzerine çeken sanatçının iddialı makyajı Gülüm Erzincanlı'nın ellerinden çıktı.

Aybüke Albere'nin ilk single çalışması "Ne Diyorsan" ve klibi Bon Prodüksiyon etiketi ile tüm platformlarda yerini aldı.

Aybüke Albere - Ne Diyorsan Video Klip