Menü
Yeni Albüm : Ömer Salman: "Aşkı Iskalarsan Kendini Vurursun"
12 Aralık 2018 Çarşamba - 18:22 GMT
Ömer Salman

Ömer Salman, ilk albüm çalışması "Aşkı Iskalarsan Kendini Vurursun" ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yaptı. Ünlü oyuncuların destek verdiği klibiyle de dikkat çeken Ömer Salman'ın en büyük destekçisi ünlü oyuncu ve sunucu İlker Ayrık...

Sözleri ve müzikleri kendisine ait olan şarkılarını ilk kez müzikseverlerin karşısına çıkaran Ömer Salman, yaptığı müziği soft pop-rock olarak nitelendiriyor.

İlk albüm çalışması "Aşkı Iskalarsan Kendini Vurursun"u Pervasız Müzik etiketi ile müzikseverlerle buluşturan genç yorumcu, müzikseverlerin gönlünde taht kurmayı hedeflediğini söylüyor: "Herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği birebir yaşanmış hikayelerden bir araya gelmiş bu 10 şarkı için, bir nevi dinleyiciyle dertleşeceğimizi düşünüyorum. Bu şarkılar için 1 yıla aşkın süredir stüdyo ve evim arasında mekik dokudum. Şimdi albüm çıktı, yaşadığım heyecan ve mutluluğu kelimelerle tarif edemiyorum" diyor.

Klipte oyunculuğunu konuşturdu...

Ömer Salman'ın ilk klip çalışması ise albüm ile aynı ismi taşıyan "Aşkı Iskalarsan Kendini Vurursun" için gerçekleştirildi. Çekimleri Şevket Çoruh'un sahibi olduğu Kadıköy Baba Sahne'de gerçekleşen klipte genç sanatçıya yaklaşık 47 kişilik bir ekip eşlik etti. "Genç bir starın sahne dünyasına girişi" temalı klibin yönetmenliğini ise aynı zamanda Pervasız Müzik'in de ortağı olan sevilen oyuncu ve sunucu İlker Ayrık üstlendi.

Ömer Salman - Aşkı Iskalarsan Kendini Vurursun Video Klip