Menü
Yeni Single : Cihan Ölçek: "Anahtar Teslim"
05 Ekim 2018 Cuma - 20:33 GMT
Cihan Ölçek

Slogan sözleri ve akılda kalıcı müziğiyle ilk dinleyişte dile dolanan "Anahtar Teslim" DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı. Çocukluğundan beri en büyük hayali müzik yapmak olan ve hayallerinin peşinden koşmak için Almanya'dan İstanbul'a taşınan Cihan Ölçek, prodüktörlüğünü kendi yaptığı ilk teklisi "Anahtar Teslim"i tamamladı.

Sözleri ve müziği Cihan Ölçek'e ait olan "Anahtar Teslim"in düzenlemesini son zamanlarda çalışmalarıyla dikkat çeken başarılı aranjör Nurettin Çolak yaptı. Kayıtları Kaya Müzik stüdyolarında, Fatih Ertür koçluğunda gerçekleşen şarkının mix'inde Utku Ünsal'ın, mastering'inde ise Emre Kıral'ın imzası var.

Şarkının klibi Mert Ahmet Öfkeli yönetmenliğinde, İstanbul ve Yalova'da çekildi. Cihan Ölçek klipte gönlünü kaptırdığı kadın tarafından halatla sandalyeye bağlanan ve adeta onun esiri olan bir aşığı canlandırıyor.

Kapak ve imaj fotoğraflarını yaptığı işlerle artık marka haline gelen Sezer Arıcı çekti. Projenin kreatif direktörlüğünü ise Yağızcan Akbulut üstlendi.

"Şarkılarımla insanların hayatlarına dokunmak ve yüklerini hafifletmek istiyorum. Zamanın ruhunu ıskalamadan ve çizgimi bozmadan devam edeceğim yola. Hareketli bir giriş yapsam da özüm melankolik. Amacım seyirlik değil, ömürlük bir dost olmak." diyen Cihan Ölçek, yıllardır biriktirdiği şarkılarını dinleyiciyle buluşturmak için sabırsızlanıyor.

Cihan Ölçek - Anahtar Teslim Video Klip