Menü
Etkinlik Haberleri: Rock Müzikaller projesi Harbiye Açıkhava'da!
06 Ağustos 2018 Pazartesi - 15:07 GMT
Fatma Turgut

Ayça Varlıer, Aslı Gökyokuş, Özge Borak ve Fatma Turgut birlikte seslendirecekleri Spring Awekening müzikalinden "Mama Who Bore Me" ve "The Dark I Know Well" parçaları ile çocuk istismarına dur diyecekler! Rock starlarla, müzikal starları aynı sahnede buluşturan Rock Müzikaller projesi, Harbiye Açıkhava'da 24 Eylül akşamı Broadway rüzgarı estirecek.

ÇOCUK İSTİSMARINA DUR DİYECEKLER!

Aslı Gökyokuş, Ayça Varlıer, Fatma Turgut ve Özge Borak birlikte yorumlayacakları Spring Awakening müzikalinden "Mama Who Bore Me" ve "The Dark I Know Well" parçaları ile çocuk istismarına dur diyecekler. Sadece bu proje için biraraya gelen dört ünlü kadın, ülkemizde son zamanlarda meydana gelen ve kanayan bir yara olan olaya karşı ne kadar duyarlı olduklarını gözler önüne serecekler. Nur Doğan Sonbahar imzalı çok özel bir koreografi ile sahnelenecek olan parçalar seslerini duyuramayan tüm çocuklar adına onların sesi olacak şekilde sahnelenerek çocuk istismarına dikkat çekecek!

Zuhal Olcay'ın guest star olduğu Aslı Gökyokuş, Ayça Varlıer, Erdem Yener, Evrencan Gündüz, Fatma Turgut, Ferman Akgül, Gripin, Güvenç Dağüstün, Özge Borak, Özge Fışkın, Seran Bilgi ve Şehnaz Sam gibi ünlü isimlerin kadrosunda yer aldığı projenin müzik direktörü Tuluğ Tırpan, yönetmeni Onur Turan ve koreografı Nur Doğan Sonbahar.