Menü
Yeni Single : Seçkin: "Yalnızlık Kader Değil"
20 Temmuz 2018 Cuma - 02:36 GMT
Seçkin

Simge, Sibel Can, Hande Ataizi, Nil Karaibrahimgil, Ebru Gündeş ve Ajda Pekkan gibi bir çok ünlü ismin vazgeçilmez makyaj artisti Seçkin, müzik dünyasını çok sevdi! Geçtiğimiz yıl çıkardığı ve büyük beğeni toplayan "Yokuş" isimli şarkısının ardından ikinci projesi "Yalnızlık Kader Değil" ile dinleyicileri selamlayan Seçkin, müzikal yolculuğuna devam ediyor...

Söz ve müziğinde Alper Narman & Onur Özdemir’in, düzenlemesinde Osman Çetin'in imzası olan "Yalnızlık Kader Değil"in video klibini Gülşen Aybaba çekti.

Birçok şarkıcı ve oyuncunun vazgeçilmezi Seçkin "Makyaj çok severek yaptığım bir iş. Ama müzik gerçekten çocukluğumdan beri hayalim olan meslekti. Çocukluğumdan beri tutkulu bir müzikseverdim zaten. Şarkılar söyler, söz ve besteler yapar, sürekli müzik dinlerdim. Bir gün single çıkarıp, profesyonel olarak müziğe adım atmak hep istediğim bir şeydi. Yani müziğin hayatıma girmesinin başlıca sebebi benim. 'Yokuş' dillere dolandı şimdi de 'Yalnızlık Kader Değil'... Ben de tutkumun arkasından gitmeye devam ediyorum." cümleleriyle müzikle olan ilişkisini özetlerken iki mesleğini de yapmaya devam edeceğini vurguluyor.

Seçkin - Yalnızlık Kader Değil Video Klip