Menü
Yeni Klip : Bahadır Tatlıöz: "Yangınlar Var"
18 Temmuz 2018 Çarşamba - 15:05 GMT
Bahadır Tatlıöz

Listelerde üst sıralarda teklileri ve son albümü "Su Yolunu Bulur" ile gün geçtikçe başarı çıtasını yükselten söz yazarı, besteci, aranjör Bahadır Tatlıöz, albümün ikinci video klibini "Yangınlar Var" isimli eğlenceli şarkısına çekti. Müzisyen kimliğinin yanı sıra kliplerini de kendi yöneten sanatçı, "Yangınlar Var" şarkısının klibinin de yönetmen koltuğunda oturdu.

Tam bir yaz şarkısı olan "Yangınlar Var"ın klibinde enerjiyi yükselten ve herkesin yüzünde tebessüm bırakacak bir çalışmaya imza atan sanatçı, çekimleri yaklaşık 16 saatte tamamladı.

Bahadır Tatlıöz'ün yakın dostları Aydın Kurtoğlu ve Gökhan Tevek de klipte rol alınca ortaya çok eğlenceli görüntüler çıktı...

Klip çekimlerini Silivri'de gerçekleştiren sanatçı, uzayan çekim saatlerine rağmen klipte hem oynadı, hem klibi yönetti hem de bitmeyen enerjisi ile tüm ekibin motivaston kaynağı oldu.

"Gülümse" mottosu ile yola çıkan Tatlıöz; klipte kullandığı renkler ve objelerle yazı tam anlamıyla izleyiciye hissettirirken, klibin bir kısmında işaret diliyle sanatçıya eşlik eden kast kullandı ve bu konudaki hassasiyetine hayran bıraktı.

Bahadır Tatlıöz - Yangınlar Var Video Klip