Menü
Yeni Klip : Derya Bedavacı: "Sayende"
10 Temmuz 2018 Salı - 17:00 GMT
Derya Bedavacı

Güçlü ve buğulu sesiyle adından sıkça söz ettirmeye hazırlanan Derya Bedavacı, Hak Yapım'dan çıkan ilk solo albümü "Sayende" ile müzikseverlere "merhaba" dedi. "Yıllanmış Eşya" ile güzel bir çıkış yakalayan Derya Bedavacı, albüme ismini veren "Sayende" şarkısına klip çekti. "Sayende" klibin de, tiyatro sahnesinden ve dizilerden tanıdığımız ünlü oyuncu Celil Nalçakan, Derya Bedavacı'ya eşlik etti.


İlk defa bir klipte göreceğimiz ünlü oyuncu Celil Nalçakan, "Derya'nın sesi ve şarkısı beni çok etkilediği için, klibinde de O'na eşlik etmeye karar verdim" dedi. Karaköy sokaklarında çekilen klipte, Derya Bedavacı ve Celil Nalçakan ayrılık acısı çeken bir çifti canlandırdılar. Derya Bedavacı'nın sesini ve bestelerini seven iki isim Hakan Altun ve Zafer Algöz çekimlerde sanatçıları yalnız bırakmadı.

Prodüktörlüğünü Aydın Kara'nın üstlendiği, yapımcılığını Tevfik Kavalcı'nın gerçekleştirdiği albüme ismini veren "Sayende" şarkısının söz ve müziği Derya Bedavacı'ya ait. Kemal Başbuğ yönetmenliğinde çekilen, albümün ikinci klibi "Sayende" yaz aylarında romantik rüzgarlar estirecek...

Derya Bedavacı - Sayende Video Klip