Menü
Yeni Single : Eren Kürüm: "Tabir"
12 Haziran 2018 Salı - 18:35 GMT
Eren Kürüm

Geçtiğimiz yıl çıkardığı ilk single projesi "Bağıra Çağıra" ile müzikseverlere merhaba diyen Eren Kürüm, çıkışını ikinci projesi "Tabir" ile sürdürüyor. Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt'un prodüktörlüğünde söz ve müziği kendisine ait şarkısına çok güvenen Eren Kürüm, bu yaz kendinden çok söz ettirmeye hazırlanıyor!

Müzik eğitimine aileden başlayıp, iki üniversitede gördüğü öğrenimle taçlandıran ve hicazdan caza operadan popa kadar geniş bir müzikal yelpazeye sahip olan Eren Kürüm, Türkiye'de Sezen Aksu, Ersay Üner ve Sıla'yı yakından takip ettiğini ancak kendisi için Tarkan'ın yerinin her zaman ayrı olduğunu söylüyor. Genç şarkıcı, mega star Tarkan için "Tarkan hakkında ne söylesem, benim gibi düşüneni de geçtim aynı cümleyi kuracak milyonlarca insan var. O, tam anlamıyla bir fenomen. Türkiye'de her kesime hitap eden biri olmak ve bunun dışında üreten, yorumlayan biri olmak... Kimsenin hayır demeyeceği bir şey bu. Ama yalan yok ben 'Karma'cıyım. '10' güzel albüm olsa da eski şarkılarını özletiyor" diyor.

Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt'un prodüktörlüğünde tüm dijital platformlarda beğeniye sunulan Eren Kürüm'ün "Tabir" şarkısının Ferhat Uzundağ yönetmenliğinde çekilen klibi yayında!

Eren Kürüm - Tabir Video Klip