Menü
Etkinlik Haberleri: maNga geri döndü!
27 Nisan 2018 Cuma - 18:09 GMT
Manga

Türkiye'de alternatif rock müziğin öncü gruplarından maNga, geçtiğimiz akşam yeni maxi single'ları maNgaX'in lansman konserini Zorlu PSM Studio Sahnesi'nde gerçekleştirdi. Güçlü sahne performansı ile yaklaşık 2 saat boyunca sahnede kalan maNga, geçtiğimiz hafta yayınladıkları "maNgaX" isimli maxi single'larında bulunan 3 şarkıyı canlı canlı ilk defa seslendirdi. "Yad Eller", "Gel", "1000 Parça" isimli yeni şarkılarının yanı sıra eski albümlerinden de en sevilen şarkılarını mekanı dolduran hayranlarının eşliğinde seslendirdi...

Sahnesinde ağırladı!

maNgaX'te bulunan 1000 Parça şarkısında rap müziğin güçlü isimlerinden Tankurt Manas, Kamufle, Joker, Fate Fat ve Dj Hırs'la düet yapan maNga, seyircisine sürpriz yaparak sanatçıları sahneye davet etti ve hep birlikte 1000 Parça şarkısını seslendirdiler.

maNga: "Hiç yaşlanmıyoruz, hep çocuk gibiyiz."

İlk defa lansman konseri veren grup gece ile ilgili duygularını: "4 senedir birçok şarkı biriktirdik. Şarkıları albümü tamamlamak için bekletiyoruz. Single çok çıkartan bir grup değiliz. Bu yeni şarkılarda aslında albüme gidecekken ısrar üzerine, hem de daha fazla dinleyiciyi bekletmemek adına çıkarmak istedik. Yaklaşık 40 şarkının arasından 15 şarkı seçtik ve 7 aydır albüm için üzerinde çalışıyoruz. Bu üç şarkı albümün habercisi. Sonbaharda beşinci albümümüz çıkacak. Ayrıca Spa geri döndü. Sahnelerde Spa ile ilgili özel tasarımlarımız ve sürprizlerimiz olacak. Bu gece bizimle olduğunuz ve bu geceyi bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. Biz hiç yaşlanmıyoruz, hep çocuk gibiyiz. Özgür bir şekilde müzik yapmaya çalışıyoruz." şeklinde paylaştı.

Konser sonrası kuliste hatıra fotoğrafı!

Biletleri çok önceden tükenen konseri dinlemeye gelenler arasında yer alan Suzan Kardeş, Burcu Binici, Çiğdem Batur, Ebru Şahin, Aslı Gökyokuş, Ufuk Beydemir gibi ünlü isimler konser sonrası kuliste hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Fanlarla pasta kesip, maxi single'ı kutladılar!

Konser bitiminde kuliste bir grup hayranının pasta ile sürpriz yapması ile bir araya gelen ekip, pasta kesip maxi single'ı kutladılar ve toplu fotoğraf çektirdiler.

Türkiye'nin öncü rock gruplarınddan maNga, lansman konserinin hemen ardından Avrupa turnesine çıkarak 27 Nisan'da Stuttgart'ta, 28 Nisan'da Köln'de ve 30 Nisan'da Zurih'te performans sergileyecek.