Menü
Yeni Single : Mert Koçak'ın üçüncü teklisi: "Depresyondayım"
20 Nisan 2018 Cuma - 13:30 GMT
Mert Koçak

"Jeton" ve "Doğum Günün Kutlu Olsun" gibi şarkılarıyla müzik dünyasına giriş yapan ve kısa sürede kendi dinleyici kitlesini kazanan genç şarkıcı Mert Koçak; söz ve müziği kendisi ile yakın arkadaşı Kabasakal'a ait, aranjesini Osman Çetin'in yaptığı "Depresyondayım" isimli yepyeni teklisini Ozinga Production etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunuyor!

Bİ BAŞKA DEPRESYON!

Hazırlıkları yaklaşık bir yıl süren "Depresyondayım"ın yönetmen koltuğunda Müjdat Küpşi'nin oturduğu klip çekimleri Ümraniye Film Platoları'nda yaklaşık 50 kişilik bir ekiple tam 1 günde tamamlandı. İmajıyla her zaman dikkatleri üzerine çeken Mert Koçak'ın bu video klibindeki tüm kıyafetler ve tasarımlar ünlü stylist Bener Hamamcı'ya ait.

Birbirine ilgi göstermeyen çiftlere atıfta bulunan sözleriyle dikkat çeken ve herkese "bu depresyon bi başka depresyon" dedirten şarkının klibinde genç şarkıcıya klasik bir araba ve güzel bir model eşlik ediyor. Birbirinin çekim alanına giren genç bir erkekle kadının hikayesini konu alan klipteki danslar ve kıyafetler ön plana çıkıyor.

Mert Koçak - Depresyondayım Video Klip

Mert Koçak Hakkında:

Psikoloji mezunu olan Mert Koçak; ünlülere verdiği psikolojik danışmanlık ve yaşam koçluğu hizmetleriyle kısa sürede adını duyurmuş ve bu konuda önemli başarılar elde etmiş bir isim. Küçük yaşlarından itibaren şiir yazmaya ilgi duyan ve zaman içerisine söz yazarlığına geçiş yapan Koçak; ünlü sanatçılara verdiği besteleriyle müzik sektörüne adım atmıştır. Ünlü aranjör Ozan Çolakoğlu’nun kendini keşfetmesiyle ilk single’ı Jeton’u müzik severlerin beğenisine sunan Koçak; kısa sürede dijital platformların ve radyoların en çok dinlenen listesine adını yazdırmıştır.