Menü
Yeni Klip : Radikal'in yeni müzik videosu "HARAM" yayında!
03 Nisan 2018 Salı - 20:58 GMT
Radikal

Özgün çalışmalarıyla rap müzik dünyasında saygın bir yer edinen Radikal'in, 16 Mart'ta tüm dijital platformlarda yayınlanan ve müzikseverler tarafından yoğun ilgi gören "HARAM" adlı yeni şarkısının klibinin çekimleri tamamlandı. Günümüz toplum yaşantısının en sapkın ve çarpıcı örneklerinin vurgulandığı klip hikayesinde, iki yüzlülüğün uç noktaları ve batık dünyalar anlatılmaya çalışıldı.

Radikal'in klip çekimlerine değerli sinema ve TV dizi oyuncuları; Sefa Zengin, Ümit Belen ve Yağmur Gurur da katılarak destek verdiler.

Çekimleri İstanbul'da 30 kişilik bir ekip tarafından tamamlanan video klibin yönetmenliğini Kemal Başbuğ, görüntü yönetmenliğini de reklam dünyasının duayen isimlerinden; Doğan Sarıgüzel gerçekleştirdi.

Akdağ stüdyolarında müzik kayıt işlemleri gerçekleştirilen ve prodüktörlüğünü Amostra'nın üstlendiği "HARAM" eserinin sözleri Radikal'e aranje ve bestesi de Amostra'ya ait. "HARAM" Esen-Trap etiketiyle yayınlanan Türkiye’nin ilk Dark Trap türündeki tekli olma özelliğini taşıyor.

Radikal - Haram Video Klip