Menü
Etkinlik Haberleri: Bülent Ortaçgil & Sena Şener Konseri!
27 Şubat 2018 Salı - 13:00 GMT
Bülent Ortaçgil

İlk konserleri büyük ilgi gören, ülkemiz şehir müziğinin en önemli isimlerinden Bülent Ortaçgil, alternetive/rock müziğine yeni bir soluk getiren Sena Şener, 2 Mart'ta IF Performance Hall Beşiktaş'da hayranları ile yeniden buluşuyor.

Türkiye'de şehir müziğinin önemli isimlerinden Bülent Ortaçgil, yoğun konser temposuna rağmen yedi yıldır sonra yayınladığı "Sen" albümü ile sevenlerinin beğenisine sundu. Her zamanki gibi tüm söz ve bestelerde sanatçının imzasını taşıyan "Sen", çok özel Ortaçgil şarkılarıyla bezeli. Albümde müziklerin yanı sıra şarkı sözlerinin de şiirselliği göze çarpıyor.

Sosyal medya üzerinden yayınladığı şarkılarla dijital dünyanın yeni yıldızı olmayı başaran, "Bak Bana", "Ona", "Sevmemeliyiz" şarkılarıyla genç kuşağın alternatif müzikteki en güçlü isimlerinden Sena Şener, yeni çalışması "Survivor" ile de sevenlerinin büyük beğenisini kazandı.

Özgün stiliyle uzun süre akıllardan çıkmayacak şarkılar yazan genç yıldız, hayallerini gerçekleştirme konusunda önemli adımlar atmaya devam ediyor. Türkçe albümünü tamamlamak için çalışmalarına devam eden Sena Şener, yurt dışı hedefi içinde İngilizce şarkılar üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.